Gépészmérnök gyakornok-Diákmunka, Szeged

  • Cég neve

    Get Work Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    6720 Szeged, Rerrich Béla tér 1.

  • Fizetés

    Bruttó 2 300 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Támogatod majd a Gépészmérnök és Mechatronikai mérnök kollégák tervezési feladatait
  • Gépészeti mérések, szerelések, tesztelési feladatok és ezekhez kapcsolódó jegyzőkönyvek önálló elkészítését és kiértékelését is Te fogod végezni
  • Mérési és szerelési utasítások, illetve műszaki rajzok készítésében is számítanak a segítségedre
  • Részt veszel majd részmodulok szerelésében és a megfelelőség tesztelésében, specifikáció alapján

Elvárások

  • Vállalj legalább heti 20-25 órát rugalmas beosztásban
  • Legyen aktív hallgatói jogviszonyod gépészmérnöki vagy mechatronikai mérnök képzésen
  • Ismerd az MS Office-t, és valamilyen 3D tervező programot (Solidworks preferált, de nem elvárás)
  • Fontos a magabiztos szakmai munkavégzés

Előnyt jelent

  • Ha legalább középfokú angol nyelvtudásod van
  • Ha van már hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod
  • Ha minél több órát tudsz vállalni hetente

Amit kínálunk

  • Változatos és kreatív munka
  • Szakmai kihívás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Vonzó és motiváló munkakörnyezet

Céginformáció

Nemzetközi partnerünk több mint 20 éves tudással és szakértelemmel rendelkezik, az áramlási kémia területén, ezáltal világszerte vezető szerepet tölt be az iparágban. A vállalat bizonyítványai és a világszerte használt több mint 1900 műszerrel kapcsolatos tapasztalata sokat mond az elkötelezettségéről a kémiai folyamatok biztonságosabbá, egyszerűbbé és hatékonyabbá tétele iránt. Ha szeretnél szakmailag fejlődni, megbízható vagy és precízen dolgozol, valamint éppen most keresel egy remek állást, akkor jó helyen jársz!

"Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek, csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat!

Kérlek, csak abban az esetben jelentkezz, ha rendelkezel nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal!